LG 49SK7900 49

Fiyatı: 4.899.00 ₺ 5.199.00 ₺
Kazancınız %6

Stok: 1 Adet

LG 49SK7900 49 123 Ekran Nano Cell Uydu Alıcılı Smart 4K Ultra HD LED TV

Ekran boyutu(cm): 123 cm

Ekran Boyutu (inç): 49 inç

Ekran tasarımı: Flat

Görüntü kalitesi: UHD 4K

3D: Hayır

SMART TV: Evet

store icon
En Çok
SATANLAR

LG 49SK7900 49 123 Ekran Nano Cell Uydu Alıcılı Smart 4K Ultra HD LED TV

Ekran boyutu(cm): 123 cm

Ekran Boyutu (inç): 49 inç

Ekran tasarımı: Flat

Görüntü kalitesi: UHD 4K

3D: Hayır

SMART TV: Evet

LG 49SK7900 49" 123 Ekran Nano Cell Uydu Alıcılı Smart 4K Ultra HD LED TV

Ekran boyutu(cm): 123 cm

Ekran Boyutu (inç): 49 inç

Ekran tasarımı: Flat

Görüntü kalitesi: UHD 4K

3D: Hayır

SMART TV: Evet

 

LG 49SK7900 49" 123 Ekran Nano Cell Uydu Alıcılı Smart 4K Ultra HD LED TV için ürün detayları

 

 

LG Nano Cell Uydu Alıcılı Smart 4K Ultra HD LED TV Uygun Fiyatlarla MediaMarkt’ta!

 

Teknoloji söz konusu olunca MediaMarkt, her zaman en iyisini en uygun fiyatlarla sizler için sunmaya devam ediyor. İhtiyacınız olan tüm elektronik ürünler, benzersiz kampanya ve cazip fiyat avantajlarıyla MediaMarkt'ta yer alıyor. Ev eğlencesinin vazgeçilmez araçlarından televizyonları da MediaMarkt'ın güvenilir ve seçkin markalardan oluşan elektronik koleksiyonundan seçebilirsiniz. Televizyon denince akla ilk gelen markalardan LG de en güncel teknoloji ve özelliklerle donattığı modelleriyle MediaMarkt'ta yer alıyor.

LED TV, futbol için stadyum efekti yaratan ses ve görüntü performanslarıyla evinizin konforunda kendinizi takımınızın koçu gibi hissetmenize aracılık ediyor. 123 cm ölçülerindeki geniş ekranın her bir karesinde 4K ve Nano Cell teknolojisi sunularak gerçekçi ve benzersiz deneyimler yaşamanız sağlanıyor. Ekranın gerçekçi ve parlak renkleri, Ultra Stadium Surround özelliği ve 20 Watt gücündeki hoparlörlerle de destekleniyor. Tüm bunlara ek olarak Akıllı TV özellikleri sunan cihaz, webOS 3.5 platformunun kolay kullanımı ve çok yönlü arayüzü ile televizyon eğlencenizi farklı bir boyuta taşımanıza aracılık ediyor. Bu benzersiz 4K UHD TV'yi hemen şimdi en uygun fiyat avantajıyla MediaMarkt'tan satın alarak ev eğlencenizi katlayın!

LG Nano Cell Uydu Alıcılı Smart 4K Ultra HD LED TV Özellikleri

Görüntü ve ses performansının yanı sıra Akıllı TV özellikleriyle de öne çıkan LG 49SK7900 Ultra HD LED TV, klasik televizyon eğlence anlayışınızın değişmesine aracılık ediyor. Futbol tutkunları için Nano Cell teknolojisi, 4K özellikleri, 3840 x 2160 piksel çözünürlüğü, IPS LCD ekranı ve Ultra Stadium Surround teknolojisiyle güncellenen bu televizyon, evinizde sevdiklerinizle veya tek başınıza stadyum benzeri maç deneyimleri yaşamanızı sağlıyor.

Nano Cell Teknolojisiyle Benzersiz Bir TV Deneyimi

Nano Cell teknolojisi, ekrandaki istenmeyen ışık dalga boylarını emerek renklerin saflığını ve canlılığını artıran nano parçacıkları kullanıyor. Bu sayede ekranda adeta camın arkasından gerçek dünyayı izliyormuş gibi hissettiren pürüzsüz ve parlak renkler sunuluyor. Öte yandan Nano Cell teknolojili LG IPS paneli, hangi açıdan bakarsanız bakın ekran renklerinin, canlılığının ve kalitesinin azalmamasını sağlıyor. Böylece TV izlemek için evin en iyi köşesinin hangisi olduğu konusunda endişe etmenize de gerek kalmıyor. Nano Cell teknolojili bu geniş ekran 4K UHD TV ve HDR özellikleriyle birlikte en sevdiğiniz spor müsabakası, dizi, film veya internet içeriğinden dahi maksimum keyif almanıza neden oluyor.

Futbol Modu ile Stadyumu Evinize Taşıyın

Üstün görüntü ve ses kalitesiyle her türlü içeriği keyifle izlemenize aracılık eden bu 4K UHD LED TV, aynı zamanda fanatikler için özel olarak geliştirilmiş bir futbol modu da sunuyor. Futbol modu, görüntü ve ses kalitesini maça göre ayarlayarak gerçekçi ve daha heyecanlı hissettiren deneyimler yaşamanıza aracılık ediyor. Kesintisiz görüntüler, canlı renkler ve pürüzsüz ekran sayesinde arkadaşlarınızla birlikte stadyumda hissetmenizi sağlayan maç geceleri düzenleyebilirsiniz.

Akıllı Özellikleri Kolayca Keşfedin

LG'nin akıllı özellikler taşıyan bu 4K Ultra HD LED TV'nin webOS platformu, çok yönlü uygulamaları basit bir arayüzle kullanmanıza aracılık ediyor. Akıllı arayüz, özel kumandasıyla rahatlıkla kontrol edilebilirken en güncel içeriklere rahatça erişmenizi sağlıyor. WebOS 3.5 platformu ile sistem üzerinde kolayca arama yapılıyor, favoriler kaydediliyor ve Web’de gezilebiliyor. Bu üstün teknolojilerle donatılmış LG 49SK7900 49" 123 ekran Nano Cell uydu alıcılı Smart 4K Ultra HD LED TV'yi en uygun fiyat avantajıyla hemen şimdi MediaMarkt'tan satın alın!

 

3-4 GÜN

BENZER ÜRÜNLER
 Scroll